Sütçü İmamın Torunlarından Alkışlanacak Duyarlılık : Aleyna Tilki'ye Büyük Şok!

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, yarı çıplak kıyafetler eşliğinde sahne alan şarkıcı Aleyna Tilki’nin konserini iptal etti.

Sütçü İmamın Torunlarından Alkışlanacak Duyarlılık : Aleyna Tilki'ye Büyük Şok!

27 Eylül 2019 Cuma günü Kahramanmaraş’ta konser vermesi planlanan şarkıcı Aleyna Tilki’nin rezilliğine “dur” denildi. Başörtüsüne uzanan düşman ele karşı ilk kurşunu sıkan Sütçü İmam’ın ismini taşıyan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, yarı çıplak kıyafetler eşliğinde sahne alan şarkıcı Aleyna Tilki’nin konserini iptal etti.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Her fırsatta kendi vücudunu teşhir etmekten başka hiçbir meziyeti olmayan Aleyna Tilki isimli şarkıcı ve dansözün, gayri ahlaki fotoğraflarını paylaşan Kahramanmaraş halkı ise, “Sütçü İmam’ın memleketinde bu ismin konser vermesi ne kadar uygun?” şeklinde tepkiler göstermişti.

Kamuoyundan gelen tepkiler üzerine Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nden yapılan açıklamada, “26 Eylül 2019 tarihinde Doğa Koleji sponsorluğu ve organizasyonu ile üniversitemiz stadyumunda gerçekleştirilmesi düşünülen konser iptal edilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

REKTÖRLÜK KONSERİN İPTAL EDİLDİĞİNİ DUYURDU

Gelen tepkiler üzerine KSÜ Rektörlüğü, internet sitesinden yaptığı duyuruda özel bir okulun sponsorluğunda gerçekleştirilmesi düşünülen konserin iptal edildiğini duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2019, 21:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER